Кошик
139 відгуків
+380506315821
+380638817322
+380686086929
+380506315821

Історія Гриспорт (RedRock)

Гриспорт почала своє производтсво в 1977 році. Заснували фірму братися Григолато, які з невеликої майстерні в Італії змогли створити цілу імперію. Обраний напрям виготовлення зручного взуття, відрізняється високою якістю, залишається і по сьогоднішній день.

Вже в 90-ті роки фірма змогла вийти на світовий ринок. Зараз фабрика дозволяє забезпечити якісним взуттям не тільки Італію і Захід, але і всі країни світу, включаючи Україну і Росію. 70% товару, що відправляється на експорт, і завдяки грамотно створеної дистрибуційної мережі grosport купити можна не тільки в магазинах Гриспорт, але і в інших взуттєвих магазинах по всьому світу. Правильний підхід до управління дає компанії товарообіг в 60 млрд. євро в рік.


Виробничі технології Grisport

У Гриспорт у виробництві своєї продукції використовуються новітні технології поєднані з ручною працею. Завдяки цим способом виготовлення, взуття Гриспорт виділяється особливою значущістю. Вона зручна, практична, довговічна, витривала. Якісний матеріал, що використовується при пошитті взуття будь-якого виду, надає відмінну якість самої продукції.


При пошитті взуття Гриспорт використовує такі інновації:

* Gritex – матеріал для виготовлення халяви, на основі найтоншої мембрани. Вона не дозволяє продуватися, промокати взуття, але в той же час володіє властивістю дихати.

* SpoTex – мембрана, яка виконує функцію захисту від вологи і вентиляції. У взутті з SpoTex, ноги завжди залишаться сухими.

* Sympatex – новітній матеріал у вигляді мембрани, який надає водонепроникність взуття.

* Support System – спеціальна технологія, завдяки якій здійснюється підтримка стопи. Особливе застосування ця система знайшла у взутті для туристів і робітників.

* R-system – супінатор, що забезпечує стабільність під час ходьби.

* Vibram – використовується у виробництві підошви. Цей матеріал забезпечує хороше зчеплення з будь-якою поверхнею і володіє високим показником изностойкости.

* Rubbermac – це підошва від компанії Rubbermac, відмінною особливістю якої є гнучкість, міцність та довговічність. Володіє відмінним зчепленням з різними поверхнями.

* Anti shock – система оберігає і захищає стопу від пошкоджень і травм.

Взуття гриспорт виготовляється тільки з натуральної якісної шкіри з використанням устілки, забезпечує хорошу вентиляцію з антибактеріальними свойсвами..

Зимове Взуття GriSport

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2